Dama Karo

Książki rozwijają wyobraźnię, powiększają zakres słownictwa, uczą tolerancji ale przede wszystkim poszerzają horyzonty i pozwalają na wyrobienie własnego zdania!
I właśnie dlatego...

Kto czyta - nie pyta - ma własne zdanie!

Jestem uzależniona od czytania i jeżeli książkoholizm jest chorobą, to nigdy nie chcę się wyleczyć. Książki pochłaniam w ilościach hurtowych, a pisanie o nich opinii zawsze sprawia mi wielką przyjemność.

Robię co mogę, aby moje recenzje były ciekawe i by dawały wyraźny sygnał dla kogo jest przeznaczona dana książka. Wierzę bowiem, że "każda potwora znajdzie swego amatora" i nie ma lektur, których nie warto czytać... Nie da się jednak ukryć, że opinie z tego bloga są niezmiernie subiektywne - nie dziwcie się zatem, kiedy skrytykuję książkę, którą uwielbiacie... Dzielę się tutaj wyłącznie SWOIMI odczuciami, które nie zawsze muszą być zgodne ze zdaniem innych. I to właśnie jest piękne w książkach, prawda? Wierzę, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Dama Karo kto czyta nie pyta blog

To ja - Dama Karo - ksiażkoholiczka, wielbicielka muzyki i czerpiąca siłę z natury niepoprawna romantyczka...


Cieszę się z tego, że jesteście ze mną i liczycie się z moim zdaniem... Będę wdzięczna za każdy komentarz, który tu po sobie zostawicie! :)


Strona jest połączona z facebookiem -->  fb.com/ktoczytaniepyta - ZAPRSZAM!

DRUGI BLOG: http://nauka-to-tez-sztuka.blogspot.com/


KONTAKT DO WSPÓŁPRACY:

kto.czyta.nie.pyta@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz